9. vēstule / Ak, kamdēļ vēlu nāci tu?

Šodien sportisks sveiciens!

Redinga Anglijas sporta faniem noteikti asociējas ar Redingas futbola klubu, kas nu jau vairākas sezonas spēlē Anglijas futbola premjerlīgā. Nav tā, ka esmu liels sporta skatītājs, bet neesmu arī tomēr gluži vienaldzīga. Futbolu gan labāk pašai patīk spēlēt, bet Redingas futbola klubs sirdi sildīja ar ziņu, ka te spēlē arī latviešu futbolists – aizsargs, Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs. Labi, precīzāk teikt – spēlēja, jo šīs nedēļas sākumā tika iznomāts otrās spēcīgākās (nedaudz zemākas) Anglijas futbola līgas klubam Vulverhemptonas „Wonderers”.

Kaspars Gorkšs (foto no bbc.co.uk)

Gorkss

Te nu vietā melodija „Ak, kamdēļ vēlu nāci tu?”. Vakar bija iespēja uz vienu piecminūti savām acīm redzēt Redingas futbola komandas mītnes vietu – Madejski stadionu, bet nu jau diezgan par vēlu. Vienīgi varu sevi mierināt, ka biļešu cenas uz premjerlīgas spēlēm tāpat ir tik dārgas (lētākās 67 mārciņas (55 lati)), ka pagaidām tāpat, ja arī Gorkšs vēl te būtu, nevarētu atļauties iet noskatīties latviešu futbolista spēli.

Madejski stadions

Madejski_Reading

Vēl man interesi raisīja Madejski stadiona nosaukums. Šķita neanglisks, tāds vairāk polisks.  Izrādās, ka tas nosaukts futbola kluba prezidenta sera Džona Roberta Madejski vārdā, kas savulaik pieņēmis sava patēva, tiešām poļa, uzvārdu. Citādi Madejski ir angļu uzņēmējs, kuram pieder daudz un dažādi uzņēmumi dažādās sfērās. Tāpat viņa vārdā nosaukta netālu esošā Džona Madejski akadēmija.

Tā lūk – jauna informācija šodien atnākusi.

E!

Advertisements

4 thoughts on “9. vēstule / Ak, kamdēļ vēlu nāci tu?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s