17. vēstule /No viena grāvja otrā

Nu ļoti saulains sveiciens!

Viss februāris lielā mērā pagāja izgulēšanās, atpūtas un nākotnes neziņas zīmē. Nu tā zīme ir cauri un darba spars ieradies arī manā ielā. Drīzāk var teikt, ka esmu nokļuvusi no viena grāvja otrā. Ja nebija nekāda darba, tad tagad ir veseli divi. Vakar vienā bija pirmā reize, šodien otrā. Bet nu par visu pēc kārtas.

Sestdien atnāca mans nacionālās apdrošināšanas numurs – pirmais pēdējā laika prieks. Vakar biju bankā vēlreiz un šoreiz, pateicoties Santas ieteikumam, līdzi ņēmu māsu kā galvotāju. Un ta-dā – viss labi un man ir savs bankas konts arī te. Tātad – visi juridiskie šķēršļi nu ir pārvarēti.

darbs eng (2 of 2)
Nu būs bankas šturmēšana ar papildspēku palīdzību

Par darbiem. Sanāk tā, ka agri vai vēlu viss tomēr nostājās tā, kā sākotnēji bija domāts un plānots. Nu gandrīz. Kā jau teicu, vakar pirmā darba diena – manā jaunajā apkopējas karjerā. Biroju ēkā, kas agrāk man bija „kas tās par brūnajām mājām?” strādāšu tīrīšanas komandā. Mans darba lauks – tualetes un dušas. Darbs katru dienu divas stundas pēc biroja darbinieku darba laika beigām. Nav nekas sarežģīts, bet jābūt ātrai, kārtīgai un precīzai, jo tā vien ir, kā visu paveikt tajās divās stundās. Pirmajā dienā uzreiz grūti aptvert, kādas krāsas šķidrums kam paredzēts, kur kas stāv, atrodas un tā tālāk, bet gan jau ar laiku. Jāapgūst vēl visa angliskā profesionālā terminoloģija ar baketiem, mopiem un vēl, un vēl. Vienīgi ceru, ka tualetes podi man nerādīsies sapņos, jo arī šodienas jaunajā sākumā – istabenes darbā, tādu netrūkst. It kā arī nekas sarežģīts, bet daudz jaunu lietu un sīkumu, ko atcerēties un, protams, ātrumam jābūt manam labam draugam. Ja spēšu izturēt slodzi, būšu izcila tīrīšanas speciāliste. Ja biroju ēkā darba laiks ir noteikts – divas stundas katru darba dienu, tad viesnīcā ir maiņu darbs un šobrīd vēl galīgi nezinu, kad un kā būs mans darbs, tādēļ neko nevar ne saplānot, ne iecerēt. Vismaz pagaidām, līdz iestājas kāds plus mīnus ritms. Vidējais darba laiks man nu būs – septiņos no rīta jābūt viesnīcā, tad maiņa līdz 11 pagaidām, vēlāk līdz 15 un vakarā 18-20 jābūt otrā vietā.  Neiet man pie sirds tāda raustīšanās, bet gan jau atradīšu, ka sakārtot sajūtas.

darbs eng (1 of 2)
Jauna istabene top te

Šobrīd saku paldies māsai, kas ir taksometrs, bet līdzko kļūs gaišāks, tā došos uz darbu ar velosipēdu. Uz viesnīcu tās ir 4 jūdzes (6,5 km), bet līdz Arlingtona biznesa parkam 7 jūdzes (ap 11 km) vienā virzienā. Reizē prieks un liels izaicinājums. Vakar ar māsu jau iemēģinājām vietējos ceļus ar velosipēdu. Mēģināju pierast pie ātrumiem, amortizatoriem un rokas bremzes, kas manam melnajam Rīgas velo draugam nebija. Bet nu tā velo sajūta ir varen lieliska. Patīk man vējš matos! Iemēģināju skriešanu par Mortimer ielām, bet vēl arvien kaut kā man šī nodarbe šķiet diezgan garlaicīga, tādēļ velosipēds varētu būt lielisks kustīga dzīvesveida sabiedrotais. Tāpat kā birstes un lupatas.

Nu lūk, ceru, ka esmu atbildējusi uz visiem jautājumiem par to, kā man veicas ar darbu. Tagad varu teikt, ka veicas. Nu redzēs, cik ilgi man patiks „vienkāršs fizisks darbs” bez stipras smadzeņu kustināšanas…

Darbaļaudīm sveiks!

E!

Advertisements

4 thoughts on “17. vēstule /No viena grāvja otrā

  1. Izaklausa labi, tik tī sapņi juonūkontrolej! :)
    P.S. Ari ugly-ugly sātā vysys apkūpiejis beja vyssakareiguokī cylvāki. Deļ tam man dzilis simpātejys pret ituo dorba dareituojim.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s